Real H2 vodíkové tablety jako doplněk stravy

Real H2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví.

Tablety Real H2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku, především pro starší lidi.

Nejpraktičtější a nejbezpečnější způsob využití molekulárního vodíku je orální. Většina klinických studií nezjistila žádné vedlejší účinky perorálního příjmu vodíku.

Další informace a studie naleznete na následujících odkazech:

http://www.molecularhydrogeninstitute.com
http://www.molecularhydrogenstudies.com

O VYNÁLEZCI – PROF. DUŠAN MILJKOVIC

JE TO VĚDEC S VÍCE NEŽ 50 LETY ZKUŠENOSTÍ VE VÝZKUMU V BIOLOGICKÉ CHEMII

MÁ NA SVÉM KONTĚ JIŽ VÍCE NEŽ 30 UZNANÝCH PATENTŮ (HLAVNĚ V USA, ALE VĚTŠINA JEHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PATENTŮ JE UZNÁNA CELOSVĚTOVĚ).

Už mnohokrát bylo prokázáno, že oxidační stres má velmi nepříznivý vliv na lidské zdraví a vitalitu, protože poškozuje některé životně důležité funkce buněk a je jednou z hlavních příčin jiných mimořádně důležitých, ale negativních zdravotních faktorů známých jako zánět.

 

Frekvence oxidačního stresu je překvapivá; tuto skutečnost potvrdilo množství vědeckých výzkumníků, kteří dospěli k závěru, že více než 100 běžných onemocnění má jako primární nebo sekundární příčinu oxidační stres. Oxidační stres má také několik nepříznivých biologických vlivů na rostlinnou a zvířecí říši.

Na základě dlouhé a úspěšné vědecké kariéry profesora Miljkovice vám můžeme jím vyvinuté a patentované vodíkové antioxidační produkty vřele doporučit.

Profesor Miljkovic strávil posledních 20 let (jako vědec a vynálezce) zkoumáním nových silných antioxidantů. Snažil se najít “ideální” antioxidant, který nevytváří volnou radikálovou řetězovou reakci, ale který blokuje škodlivé volné radikály v jediném kroku – přeměnou volného radikálu na stabilní redukční produkt. Jednoduše řečeno, přeměna škodlivých radikálů aktivního kyslíku na molekuly vody.

Před rokem našel správnou kombinaci přísad, aby vytvořil silný a zdravý antioxidační systém (založený na “aktivní vodíkové molekule”).

Nyní vám představujeme nejnovější verzi jeho vynálezu nazvanou Real H2.

Sídlo společnosti
Permission Marketing Europe s.r.o.
Muglinovská 154/73
712 00 Ostrava

E-mail: info@molekularni-vodik.cz
V případě dotazů týkajících se produktů, doporučeného způsobu užívání, účinků produktů a oblastí jejich využití se obraťte na naše odborné partnery. Dotazy posílejte na doktor@H2world.world

Případně volejte: +420 777 724 726

Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů